Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Liceum Ogólnokształcącego im. Josephine Gebert w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000” w Piekarach k/Krakowa. W roku szkolnym 2021/2022 pragniemy, aby dołączyli do nas uczniowie, którzy są zainteresowani następującymi profilami klas:

klasa 1 A  – przedmioty rozszerzone: j. polski, j. angielski oraz do wyboru: j. niemiecki lub j. francuski

klasa 1 B  – przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, j. angielski

klasa 1 C  – przedmioty rozszerzone: matematyka, fizyka, j. angielski

klasa 1 D  – przedmioty rozszerzone: matematyka, geografia, j. angielski

klasa 1 E  – przedmioty rozszerzone: historia, WOS, j. angielski

klasa 1 F  – przedmioty rozszerzone: matematyka, chemia, j. angielski

Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce REKRUTACJA.

Serdecznie zapraszamy Ósmoklasistów i ich Rodziców na Dni Otwarte ZSRCKU w Czernichowie. Poniżej szczegółowe informacje.

Zespół Szkół Mechanicznych nr 3 im. gen. Władysława Sikorskiego zaprasza uczniów klas ósmych na dzień otwarty, który odbędzie się w budynku szkoły (os. Szkolne 37), dnia 29 maja 2021 roku w godz. od 9:00 do 14:00. Poniżej krótka PREZENTACJA SZKOŁY.

Małopolska.PL

Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli, dyrektorów oraz rodziców do udziału w Festiwalu Zawodów 2021.

W tym roku przygotowaliśmy dla uczniów dwa programy zawodoznawcze on-line: Studio Zawodów oraz Studio Medyczne.

W ramach Studia Zawodów 10 i 11 czerwca w godzinach 9:00 - 14:30 uczniowie będą mogli zapoznać się z zawodami ze strefy turystyczno-gastronomicznej, elektryczno-informatycznej, medycznej, budowlanej i energetycznej, handlowo-usługowej, mechaniczno-transportowej, rolniczo-leśnej oraz mundurowej. W trakcie programu porozmawiamy również z zaproszonymi gośćmi ze świata  mediów, kultury, edukacji i nauki, biznesu, samorządu. Dla uczniów przygotowaliśmy także konkursy, a dla rodziców teleporady z doradztwa edukacyjno-zawodowego. Program urozmaicać będą atrakcyjne pokazy tematyczne prezentowane przez uczniów „na żywo”.

Równocześnie w godzinach 10:00-13:00 w ramach Studia Medycznego studenci i nauczyciele ze szkół i uczelni medycznych oraz m.in. ratownicy, lekarze, fizjoterapeuci, pielęgniarki, położne, technicy dentystyczni i farmaceutyczni, ortoptyści, masażyści, dietetycy  będą omawiać, przedstawiać i pokazywać  zawody z branży społeczno-medycznej. Kamera zajrzy na stoiska wystawiennicze przygotowane przez szkoły w studio.

Dodatkowo 14 czerwca w godzinach 9:00 - 15:30 uczniowie będą mogli uczestniczyć w webinariach, warsztatach on-line i konkursach prowadzonych przez przedsiębiorców.

Rejestracja na wydarzenia Festiwalu Studio Zawodów, Studio Medyczne oraz Spotkanie z przedsiębiorcą dostępna będzie od połowy maja br. poprzez stronę internetową Festiwalu Zawodów www.zawodowa.malopolska.pl.