W dniach 02-05.01.2024r. uczniowie klas 4-8 Naszej Szkoły po raz piętnasty uczestniczyli w obozie narciarsko-snowbordowym w Kościelisku k/Zakopanego. Zajęcia z narciarstwa zjazdowego oraz snowboardu odbywały się na stoku UBOC w Witowie. Uczestnicy pod czujnym okiem instruktorów mieli możliwość nauki tych sportów zimowych od podstaw, jak również doskonalenia swoich umiejętności narciarskich czy snowboardowych. Nasi uczniowie nie mieli czasu na nudę - grafik dnia codziennego wypełniony był po brzegi. W programie były wizyta w kręgielni, Aqua Parku w Zakopanem oraz w Termach Chochołowskich. W programie nie mogło zabraknąć spaceru po głównej ulicy Zakopanego - Krupówkach oraz wyjazdu kolejką na Gubałówkę.

Zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i umiejętności wróciliśmy do domu. A Tatrom mówimy do zobaczenia zimą w kolejnym roku szkolnym!

 

ZOBACZ GALERIĘ