W dniach 22 i 23 czerwca, w naszej szkole obchodziliśmy "Dzień Patrona" - tegoroczne urodziny szkoły. W ramach obchodów, uczniowie mieli okazję obejrzeć krótki film o naszej Patronce, aby następnie wziąć udział w quizie wiedzy przygotowanym przez Izę, Anię i Adama z klasy 6a pt. "Parada kłamców". Uczniowie grali również w grę tabu, do której hasła i karty przygotowane zostały przez Angelikę i Zuzię z klasy 7b, a także w grę, w której należało dopasować wydarzenia do dat związanych z życiem Jadwigi Królowej. Grę przygotowały: Gabrysia, Asia i Marcelina z klasy7b. Podczas obchodów, uczniowie mieli okazję zdobyć dużą dawkę wiedzy o Świętej Jadwidze, ale świetnie się przy tym bawili i na pewno nikt się nie nudził :)