Składamy Państwu serdeczne podziękowania za udział w akcji Szlachetna Paczka – dziękujemy w imieniu swoim, w imieniu organizatorów Szlachetnej Paczki, a przede wszystkim w imieniu Pani Zofii – dla której przygotowaliśmy paczkę. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Paniom, które zorganizowały klasowe zbiórki i zakupy oraz Wszystkim z Państwa, którzy wzięli udział w tych zbiórkach. Dziękujemy indywidualnym Darczyńcom – Państwu i Państwa Rodzinom, którzy dołożyliście wielu starań w przygotowanie pięknych paczek, kartek, przetworów czy pierniczków dedykowanych specjalnie Pani Zofii. Składamy podziękowania Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły za okazaną pomoc. Dziękujemy Właścicielom sklepów z Rybnej, sprzedawcom z targu w Alwerni i w Liszkach, którzy wsparli akcję przekazując produkty z listy potrzeb Pani Zofii. W przygotowanej paczce widać było Wielkie Serce Was Wszystkich. Dziękujemy!

A oto relacja Wolontariuszki Szlachetnej Paczki, która pośredniczyła między nami a Panią Zofią podczas przygotowywania paczki i która była obecna podczas przekazywania naszego podarunku Pani Zofii:

„Gdy zaczęliśmy wnosić wszystkie paczki do mieszkania Pani Zosi, było widać u niej zdziwienie, że jest tego tak dużo. Nie mogła w to uwierzyć. Była bardzo wzruszona okazaną dobrocią, nie mogła powstrzymać łez. Było widać, że jest bardzo zadowolona z wszystkiego, co otrzymała. Mierzyła przy nas zarówno buty, jak i kurtkę – wszystko leżało jak należy 😊 Kazała przekazać podziękowania dla wszystkich, którzy przygotowali te prezenty,  życzyć wszystkiego dobrego i żeby Pan Bóg nam błogosławił 😊 Jest naprawdę bardzo wdzięczna każdemu z osobna!”