W dniach 31.01.2022 - 04.02.2022 uczniowie klas 5-8 naszej szkoły wzięli udział w corocznym wyjeździe na "Białą Szkołę" do Kościeliska. Głównym celem wyjazdu była nauka oraz doskonalenie umiejętności narciarskich i snowboardowych uczniów - zajęcia odbywały się pod opieką instruktorów na stoku w Witowie. "Biała Szkoła" okazała się czasem nauki połączonym z zabawą i aktywnym spędzaniem czasu - uczniowie byli na spacerze po Krupówkach w Zakopanem, rywalizowali ze sobą w kręgielni oraz relaksowali się w zakopiańskich termach, bądź uprawiali inny sport zimowy jakim są narty biegowe. Uczniowie wrócili ze śnieżnej stolicy sportów zimowych do Rybnej bogatsi w umiejętności sportowe, nowe doświadczenia oraz niezapomniane wrażenia, równocześnie pełni nadziei na kolejny wyjazd w przyszłym roku szkolnym.

ZOBACZ GALERIĘ