Szkoła Podstawowa w Rybnej po raz kolejny staje się „Odblaskową Szkołą”. Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów, przystąpiliśmy do konkursu „Odblaskowa Szkoła”, by po raz kolejny zaakcentować prawny obowiązek korzystania z elementów odblaskowych przez pieszych poruszających się po zmierzchu na drodze poza obszarem zabudowanym. Założeniem konkursu jest to, aby wspomniany aspekt bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego był podkreślany zwłaszcza w okresie jesiennym tj. wrzesień – październik, gdy panują zmienne warunki atmosferyczne, a tym samym zagrożenie dla pieszych jest bardzo duże. Zapraszamy całą społeczność szkolną do włączenia się w działania projektowe „Odblaskowej Szkoły”.