W dniach 2 - 5 stycznia uczniowie klas 4-8 naszej szkoły wzięli udział w corocznym wyjeździe na "Białą Szkołę" do Kościeliska. Celem wyjazdu było przede wszystkim opanowanie oraz doskonalenie umiejętności narciarskich i snowboardowych uczniów - zajęcia odbywały się pod opieką instruktorów na stoku CzerwienneSki. "Biała Szkoła" to nauka sportów zimowych połączona z zabawą i aktywnym spędzaniem czasu - uczniowie byli na spacerze po Krupówkach w Zakopanem, rywalizowali ze sobą w kręgielni, relaksowali się w zakopiańskich termach oraz mieli możliwość spróbowania swoich sił na nartach biegowych. Nie obyło się bez dyskoteki czy pożegnalnego grilla. Uczniowie wrócili z wyjazdu bogatsi w umiejętności sportowe oraz  niezapomniane wrażenia z wspólnie spędzonych chwil w przepięknej scenerii polskich Tatr.

ZOBACZ GALERIĘ