17 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbył się gminny konkurs „Mistrz Czasowników Nieregularnych” („Master of Irregular Verbs”) dla uczniów klas siódmych i ósmych. W konkursie wzięło udział 16 uczniów, przedstawicieli wszystkich szkół gminy Czernichów. Uczniowie napisali test sprawdzający ich znajomość czasowników nieregularnych. Test składał się z części zamkniętej i zadania otwartego- bloga o tematyce prozdrowotnej. W jury zasiadły panie nauczycielki języka angielskiego z naszej gminy.
Mistrzynią Czasowników nieregularnych została Matylda Fryc ze Szkoły Podstawowej w Rybnej. Drugie miejsce zajęła Zofia Skoczeń ze Szkoły Podstawowej w Wołowicach, a trzecie miejsce - Natalia Lędzka ze Szkoły Podstawowej w Wołowicach. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział!