26 marca 2024r. w hali sportowej Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach odbył się turniej siatkówki dziewcząt. W zawodach wzięło udział 9 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu powiatu krakowskiego. Drużyna z naszej szkoły zajęła II miejsce.

26 marca 2024r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z Prorektorem ds. Kształcenia i Rozwoju Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej- dr hab. Robertem Stawarzem prof. UKEN.  Spotkanie dotyczyło  wpływu nowych technologii przekazu na rozwój mózgu nastolatków. Spotkanie  odbyło się w ramach innowacji pedagogicznej "Pasjodzielnia", na której realizowane są spotkania z ciekawymi ludźmi związanymi z naukami przyrodniczymi.

W piątek 22.03.2024 w Wołowicach odbył się 𝐗𝐗𝐈 𝐆𝐦𝐢𝐧𝐧𝐲 𝐊𝐨𝐧𝐤𝐮𝐫𝐬 𝐍𝐢𝐞𝐩𝐨𝐝𝐥𝐞𝐠ł𝐨𝐬́𝐜𝐢𝐨𝐰𝐲 𝐩𝐭. ❞𝐊𝐫𝐲𝐳𝐲𝐬 𝐢 𝐨𝐝𝐛𝐮𝐝𝐨𝐰𝐚 𝐩𝐚𝐧́𝐬𝐭𝐰𝐚 𝐩𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐰 𝐜𝐳𝐚𝐬𝐚𝐜𝐡 𝐩𝐢𝐞𝐫𝐰𝐬𝐳𝐲𝐜𝐡 𝐏𝐢𝐚𝐬𝐭𝐨́𝐰❞.
Uczennica naszej szkoły Agata z klasy 7 zajęła III miejsce.

W dniu 21.03.2024r siatkarze z naszej szkoły ponownie pokazali się z bardzo dobrej strony, zajęli drugie miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Siatkowej Chłopców. Niestety na zawody na szczeblu wojewódzkim awans wywalczyła drużyna ze szkoły podstawowej w Niepołomicach.

W dniu 15.03.2024r w Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach odbył się turniej siatkówki chłopców odbył się turniej siatkówki chłopców. W zawodach wzięło udział 6 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu powiatu krakowskiego.

Wyniki:

1.Szkoła Podstawowa w Rybnej

2.Zespół Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej

3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Skawinie

4. Szkoła Podstawowa w Nielepicach

5. Szkoła Podstawowa w Bibicach

6. Szkoła Podstawowa w Sułoszowej

W wydarzeniu wziął udział starosta krakowski Wojciech Pałka.

Uczennice naszej szkoły Helena Podgórska z klasy 6b i Alicja Lewczyk z klasy 8a zajęły II miejsce w Gminnym Konkursie z Języka Angielskiego przeprowadzonym w dniu 15.03.2024r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi w Rusocicach. Dziewczęta wykazały się bardzo dobrą wiedzą ogólną z języka angielskiego oraz znajomością kultury Irlandii.Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.