DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W RYBNEJ

działając na podstawie Zarządzenia nr 10.2022 Wójta Gminy Czernichów z dnia 31 stycznia 2022 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Czernichów na rok szkolny 2022/2023, ogłasza:

zapisy do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej na rok  szkolny 2022/23.

Zapisy trwają od 21 lutego do 18 marca 2022 roku.

Dokładne terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego przedstawiono w poniższej tabeli:

L.p.

Rodzaj czynności

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym

Termin w postępowaniu uzupełniającym

1.

od 21 lutego do 18 marca 2022 roku

od 4 do 9 maja 2022 roku

2.

od 21 do 25 marca 2022 roku

od 10 do 13 maja 2022 roku

3.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych

28 marca 2022 roku

16 maja 2022 roku

4.

Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia

od 29 do 1 kwietnia 2022 roku

od 17 do 20 maja 2022 roku

5.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych

6 kwietnia 2022 roku

24 maja 2022 roku

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego

Rodzice składają Wniosek  o przyjęcie dziecka do  Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Rybnej

Rekrutacja do klasy pierwszej

Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły tj. w Rybnej składają Zgłoszenie do klasy 1, dzieci przyjmowane są z urzędu.

Rodzice dzieci mieszkających poza obwodem szkoły składają Wniosek o przyjęcie do szkoły wraz z załącznikiem.

Druki dotyczące zapisów do szkoły można pobrać w  sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej. Wypełnione dokumenty składa się w sekretariacie szkoły w godzinach  od 8.00 do 15.00 w terminach określonych powyżej lub elektronicznie. Skan dokumentów należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a w temacie wpisać: Zapis do szkoły.

Druki do pobrania:

1. Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego TUTAJ