W związku ze zbliżającym się Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka, obchodzonym corocznie 20 listopada, zachęcamy do udziału w konkursie na najciekawsze prace plastyczne o tematyce związanej z prawami dziecka.

Prace mogą być wykonane dowolną techniką i w dowolnym formacie.

Prace będą oceniane wg kategorii wiekowych autorów:

1) uczniowie klas I – IV              

2) uczniowie klas V – VIII.

Kryteria oceny:

  1. atrakcyjność graficzna pracy plastycznej
  2. powiązanie koncepcji plastycznej pracy  z   prawami dziecka
  3. oryginalna, nowatorska koncepcja/format pracy
  4. walory edukacyjne pracy dla uczniów z  tej samej kategorii 

Prosimy o składanie prac w szkole (na portierni) - podpisanych imieniem i nazwiskiem autora lub przesłanie zdjęcia/skanu pracy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na prace czekamy do 23 listopada.

DLA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ NAGRODY

Ponadto, w każdej kategorii wiekowej wybierzemy po 3 prace, które zostaną przesłane na ogólnopolski konkurs plastyczny, organizowany przez Biuro Rzecznika Praw Dziecka. Szczegóły: https://brpd.gov.pl/2020/10/22/rzecznik-oglasza-konkurs-na-najciekawsze-prace-plastyczne-o-prawach-dziecka/

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE !