21 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs „Mam Talent - Rybna”, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Głównym celem konkursu było promowanie i odkrywanie nowych talentów oraz rozwijanie kreatywności uczniów. Tego dnia każdy uczestnik miał na scenie swoje „5 minut” sławy. Wszyscy uczniowie spisali się świetnie, wykazując się nieprzeciętnymi talentami, pięknymi strojami oraz przygotowanymi na najwyższym poziomie występami. Udział w konkursie wzięło 15 osób, w tym dwa duety. Mogliśmy podziwiać śpiew, grę na instrumentach, taniec i pokazy akrobatyczno - gimnastyczne. Z uwagi na wysoki poziom prezentowanych talentów wybór najlepszych był ogromnie trudny. Wszyscy zasłużyli na wyróżnienie, więc komisja postanowiła nagrodzić każdego uczestnika za odwagę i zaangażowanie. Uczestnicy otrzymali bony do sklepu Empik ufundowane przez Urząd Gminy w Czernichowie. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Hania Bubula       II Miejsce - Yeva Kusaiko       III miejsce - Zuzia Dzierwa

ZOBACZ GALERIĘ