20 czerwca w naszej szkole odbył się piknik pod hasłem "Żyj zdrowo". Głównym celem pikniku była integracja oraz zachęcanie młodzieży do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Uczniowie rywalizowali ze sobą w wielu dyscyplinach sportowych, m.in. w rzucie do celu, grze w kręgle i zabawach z piłką. Dużo emocji wzbudził również mecz siatkówki, w którym przedstawiciele uczniów zagrali z reprezentacją nauczycieli wspomaganą przez panią Wójt Gminy Czernichów - Danutę Filipowicz.

Uczniowie mieli okazję wziąć udział w wielu konkursach i atrakcjach na przygotowanych przed szkołą stanowiskach, takich jak: "Trzymaj formę", "Bieg po zdrowie", "Kreatywna profilaktyka", "Czyste powietrze", "Angielski metodą Helen Doron" oraz zasmakować dań kuchni polskich kresów. Piknikowe zmagania konkursowe osłodziły wypieki przygotowane przez rodziców.

ZOBACZ GALERIĘ