W piątek, 5 lutego odbyła się długo wyczekiwana zabawa karnawałowa dla przedszkolaków. W tym dniu sala przedszkolna zamieniła się w salę balową, pełną serpentyn i balonów. Dzieci w korowodzie prezentowały swoje stroje. Były księżniczki, spider-meny, śnieżynki, duchy a nawet biedronka, a także Indianka, kot, barwna papuga oraz jednooki pirat. Czas umilały wspólne tańce przy muzyce. Dzieci nauczyły się kilku układów tanecznych oraz próbowali swoich sił w znanych już układach takich jak, Makarena i Chocolate.

Podczas przerwy dzieci zjadły piękne, kolorowe i bardzo smaczne deserki, przygotowane przez mamę Piotrka. Po chwili wytchnienia odbyła się druga część balu, dzieci szalały przy ulubionych utworach, oraz wykonywały zadnia taneczne między innymi z balonem. Śmiech, tańce i pogodna atmosfera towarzyszyła uczestnikom przez cały dzień.

ZOBACZ GALERIĘ